Zeagle płetwy Recon

Płetwy RECON to kompletnie nowa geometria, kąty, powierzchnie i grubości. Zespół inżynierów Zeagle poświęcił setki godzin na działania badawczo-rozwojowe i dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii oraz metod projektowania stworzyli płetwy, które zapewniają idealne odepchnięcie i kontrolę dla wszystkich alternatywnych rodzajów kopnięć. Zupełnie od początku zaprojektowali każdy najmniejszy aspekt tak, aby zapewnić najlepszą funkcjonalność w każdych warunkach.

TECHNOLOGIA PŁETW PRZESZŁA Z BASIC NA RECON.

TWORZYWA NAJLEPSZEJ JAKOŚCI

Do produkcji Recon użyto najlepszej jakości materiałów, takich jak naturalny kauczuk obrabiany metodą formowania tłocznego, w celu wykorzystania różnych stopni twardości tworzyw i uzyskania optymalnej elastyczność na całej powierzchni płetw.

KLAMRY I SPRĘŻYNY

Dopasowywanie długości sprężyny może być konieczne, jeżeli nurek często zmienia buty, nurkując w różnych skafandrach mokrych czy suchych. Z tego powodu zaprojektowano unikatową klamrę, która posiada regulację długości sprężyny do 5cm. System ten wykorzystuje śrubę i samozaciskową nakrętkę ze specjalnie zaprojektowanymi podkładkami, co daje prosty, wytrzymały i niezwykle bezpieczny system.

KANAŁY PRZEPŁYWOWE

Specjalne kanały przepływowe w górnej i dolnej części płetw mieszczą większą objętość wody, co daje lepsze odepchnięcie w przypadku alternatywnych rodzajów kopnięć.

Zeagle płetwy Recon

KANALIKI

Kanaliki zostały zaprojektowane przy wykorzystaniu najlepszej jakości tworzyw i zaawansowanej geometrii kształtów, aby osiągnąć optymalny poziom elastyczności. Różnią się one grubością tam, gdzie efektywność działania jest zależna od odpowiedniej elastyczności.

GEOMETRIA PŁETW

Zoptymalizowany kąt 25º pomiędzy kieszenią na stopę, a piórem jest idealny dla alternatywnych rodzajów kopnięć, zapewnia lepszą moc odepchnięcia.

Zeagle płetwy Recon

KIESZEŃ NA STOPĘ

Wewnętrzne kanaliki w kieszeni na stopę ułatwiają zakładanie i zdejmowanie płetw. Wpływanie wody do kanaliku pozwala uniknąć zasysania i zwiększa sztywność podeszwy, dzięki czemu siła jest lepiej przenoszona z podeszwy płetwy na pióro.

Dostępne rozmiary płetw : 
EU (Unisex)
M (39 – 41) 
L ( 42 – 43)
XL   (44 – 46)

Dostępny kolor czarne z czarnymi klamrami.

Tyle reklamy, mam nadzieję że dostanę płetwy na testy. Cena płetw to około 575zł.