tlas fauny i flory

Pragnę wszystkim nurkującym przybliżyć podwodny świat. Jego integralną częścią jest fauna i flora. Nurkując mamy kontakt z rybami, krabami, koralami i różnego rodzaju roślinnością. Mam nadzieję, że atlas fauny i flory tu zamieszczony pozwoli wszystkim zainteresowanym poszerzyć swoją wiedzę w tym temacie.

Jednocześnie apelują do wszystkich pragnących rozwijać atlas o pomoc w jego redagowaniu. Zdjęcia tu zamieszczone pochodzą z wyjazdów moich oraz moich znajomych i przyjaciół, jeżeli masz zdjęcia przedstawicieli podwodnego świata jeszcze nie zamieszczone na stronie koniecznie napisz.

Andrzej Martin Kasiński

Warunki współpracy:

  1. Przesyłając materiały, wyrażam zgody na publikowanie materiałów w Internecie w ramach strony "NURKOMANIA" z poszanowaniem praw autorskich (podpis pod zdjęciem).
  2. Jednocześnie  oświadczam, iż prezentowane materiały zostały przygotowane przez nadsyłającego (zdjęcia, opisy) i nie naruszają praw autorskich osób trzecich, a ich treść nie narusza dóbr osobistych osób, które zostały na nich przedstawione oraz innych dóbr prawnie chronionych.
  3. Zdjęcia potrzebujemy w maksymalnej jakości albo 900x600px. Mile widziana identyfikacja okazu, czyli nazwa polska, albo łacińska albo angielska.