Terminy - kursy PADI

Kurs OWD PADI w Krakowie

Kurs OWD PADI

Podstawowy stopień, pozwala samodzielnie nurkować do głębokości 18m. Większość osób swoją przygodę z nurkowaniem zaczyna od tego stopnia.


Kurs AOWD PADI w Krakowie

Kurs AOWD PADI

Kolejny stopień, pozwalający nurkować na głębokość 30m. 5 nurkowań z instruktorem da ci nieprawdopodobną ilość wiedzy i doświadczenia.


Specjalizacje PADI w Krakowie

Specjalizacje PADI

Specjalizacje są równie ważne, jak kolejne stopnie nurkowe, to na specjalizacjach nauczysz się jak nurkować w skafandrze suchym, w nocy, z łodzi, czy jak robić zdjęcia podwodne. Możesz robić dowolne specjalizacje, które twoim zdaniem są interesujące, ale może warto zastanowić się nad stopniem MSD - najwyższym rekreacyjnym stopniu nurkowym.


Warsztaty nurkowe w Krakowie

Warsztaty nurkowe

Warsztaty to bardziej luźna forma niż kurs, na warsztatach można ćwiczyć dokładnie to co potrzebujemy poprawić i nie musimy niczego zaliczać. Oczywiście warsztaty mogą przeistoczyć się w kurs zakończony certyfikatem.


EFR Emergency First Response PADI

EFR Emergency First Response PADI

Podczas kursu pierwszej pomocy EFR PADI nauczysz się zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz przywracania krążenia i oddechu nieprzytomnemu człowiekowi. Kurs przygotuje Cię nie tylko do niesienia pomocy podczas nurkowania, ale również w codziennym życiu np. w czasie wypadku komunikacyjnego. Jest to jedyny kurs w systemie PADI zarówno dla nurków jak i dla osób nie nurkujących.


Kurs Rescue PADI w Krakowie

Kurs Rescue PADI

Sytuacje awaryjne zawsze się zdarzały i będą się zdarzać, nawet przy najlepszym wyszkoleniu. Umiejętność radzenia sobie, kiedy wystąpi problem, zwiększa nasze szans na unikniecie trwałych następ wypadku.


Kurs Divemaster PADI w Krakowie

Kurs Divemaster PADI

Kurs Divemaster PADI jest pierwszym stopniem zawodowym w PADI. W momencie ukończenia tego kursu stajesz się członkiem PADI. Kurs ten ma za zadanie rozwinąć umiejętności przewodnika podwodnego, pomocnika instruktora i jednocześnie osoby zorientowanej w specyfice rynku nurkowego.


Opcje dla niezdecydowanych

Intro nurkowe

Intro - zanurkuj z instruktorem

Intro nurkowe jest pierwszym krokiem do rozpoczęcia przygody w podwodnym świecie. Praktycznie każdy - bez ograniczeń wiekowych - może z niego skorzystać. Jedynym warunkiem jest podstawowa umiejętność pływania. Kurs pozwala poznać zasady i przekonać się, czy właśnie taki sposób spędzania wolnego czasu będzie fascynującą rozrywką.


DSD - odkryj nurkowanie

DSD - odkryj nurkowanie

Umożliwia zrobienie pierwszego małego kroku w nurkowanie. Zajęcia odbywają się na basenie lub na wodach baseno-podobnych w towarzystwie instruktora. Program DSD umożliwi zdobycie podstawowych umiejętności nurkowych, oraz podjęcie decyzji o dalszym szkoleniu na poziomie kursu OWD PADI.


Bubblemaker - dla dzieci

Bubblemaker - kurs dla dzieci

Kurs nurkowania Bubblemaker czyli "wytwarzacz bąbelków" przeznaczony jest dla dzieci juz od 8 roku życia. Zajęcia prowadzone są w formie zabawy. Pozwala doświadczyć nurkowania w bardzo bezpiecznych warunkach - pod okiem instruktora w płytkiej wodzie, maksymalna głębokość to 2 mery.