Kurs nurkowanie głębokie PADI


Kurs Deep Diver PADI

Kurs nurkowanie głębokie PADI. Deep Diver czyli specjalizacja nurkowania głębokiego pozwala nurkować na głębokość 40m. Może się wydawać że odległość między 30 m a 40m to niewiele, jednak dla wielu nurków po wielki skok jakościowy w ich umiejętnościch.

Kontakt z instruktorem »

Teoria »


Terminy kursu nurkowanie głębokie PADI

2017.11.01-2018.04.30 - kontakt z instruktorem

W celu zapisania się na kurs należy skontaktować się z instruktorem. Prowadzimy zajęcia w małych grupach przeważnie 4 osobowych. Najtrudniej jest zrobić pierwszy krok, później jest znacznie łatwiejj. Pierszy krok to kontakt z instruktorem telefoniczny (preferowany) lub przez e-mail.

Cena kursu nurkowanie głębokie PADI

Standard
- 500zł (grupa 4-6 osób)
Komfort
- 650zł (2 osoby + wybór terminów)
VIP
- 900zł (1 osoba + wybór terminów)

W cenie: książka, butle z powietrzem, balast, wejście na Zakrzówek
Dodatkowo opłata 160zł za certyfikat. Za skafander suchy 50zł, za pozostały sprzęt nurkowy 40zł/doba (lub według cennika).

Zamiarem Kursu Specjalistycznego PADI Deep Diver -Nurkowanie Głębokie jest zapoznanie kursantów z umiejętnościami, wiedzą, planowaniem, organizowaniem, procedurami, technikami, problemami, ryzykiem oraz przyjemnością nurkowania na głębokościach pomiędzy 18 m a 40 m. Kurs specjalistyczny PADI Nurkowanie Głębokie jest pomyślany jako bezpieczna, nadzorowana przez Instruktora forma wprowadzenia kursantów w nurkowanie głębokie w ramach limitów nurkowanie rekreacyjnego. Umożliwienie kursantom zaplanowania, zorganizowania i przeprowadzenia bezdekompresyjnego nurkowania na głębokości od 18 do 40 metrów.

Gorąco zapraszam do zapoznania się z materiałem zawartym na stronie nurkowanie głębokie, znajdziesz tam wszystkie niezbędne informacje aby bezpiecznie nurkować do głębokości 40m. Jeżeli pragniesz nurkować głębiej lub dekompresyjnie twoim celem będzie kurs DSAT Deep Diver.

Czego nauczysz się na kursie nurkowanie głębokie?

Nurkując pamiętaj zawsze o swoim bezpieczeństwie, nurkowanie wrakowe jest bardzo ekscytujące, jednak wymaga zapoznania sie kilkoma dodatkowymi technikami, aby było w pełni bezpieczne. Na kursie nauczysz się:

  1. jak bezpiecznie nurkować głęboko,
  2. jak unikać potencjalnych niebezpieczeństw,
  3. jak nurkować przy linie opustowej,
  4. jak planować nurkowanie,
  5. jak prawidłowo wykonywać przystanki bezpieczeństwa,

Wymagania wstępne

Wymagany certyfikat: Advanced Open Water Diver  lub stopień równorzędny. Zwrot “równorzędny” oznacza tutaj certyfikację powyżej stopnia podstawowego z udokumentowanymi minimum 20 nurkowaniami w zakresie nurkowań nocnych, głębokich oraz nawigacyjnych.

Ukończone 15 lat

Czas trwania

Dwa dni: teoria + 4 nurkowania. Doskonały kurs na weekend.

Do góry strony

© Copyright 1999-2018 www.nurkomania.pl