Kursy nurkowania

Nurkowanie to bardzo bezpieczny sport, pod warunkiem przestrzegania zasad bezpieczeństwa. Tylko szkolenie pod okiem doświadczonego instuktora zapewni nam uzyskanie wiedzy teoretycznej i praktycznej na poziomie zapewniającym, bardzo wysokie bezpieczeństwo. Dzięki kolejnym stopniom nurkowym zwiększymy nasz dostęp do pdwodnego świata.

Witam się płetwonurku, którym już jesteś lub wkrótce będziesz. Nie znamy się, ale mogę zapewnić, że z naszych kursów będziesz zadowolony. Jeżeli nic nie wiesz o kursach nurkowych poniżej zamieszczam krótka informację.

  • DSD kurs Discover Scuba Diving PADI umożliwia zrobienie pierwszego małego kroku w nurkowanie. Zajęcia odbywają się w idealnych warunkach - na basenie lub na wodach baseno-podobnych w towarzystwie instruktora. Program DSD umożliwi zdobycie podstawowych umiejętności nurkowych, oraz podjęcie decyzji o dalszym szkoleniu.
  • OWD Open Water Diver PADI to podstawowy stopień, pozwala samodzielnie nurkować do głębokości 18m. Większość osób swoją przygodę z nurkowaniem zaczyna od tego stopnia.
  • AOWD to Advanced Open Water Diver PADI to kolejny stopień, pozwalający nurkować na głębokość 30m
  • Deep Diver PADI - to nie stopień lecz specjalizacja, pozwala nurkować do 40m (maksymalna głębokość w nurkowaniu rekreacyjnym, dalsze zwiększanie głębokości wymaga szkolenia na poziomie nurka technicznego.
  • Specjalizacje PADI - uczą nurkować w różnych warunkach, w PADI jest wiele specjalizacji, lista dostępnych specjalizacji znajduje sie poniżej.
  • Oczywiście są również inne stopnie jak Rescue Diver PADI czy Divemaster PADI, ale aby je zdobyć potrzeba posiadać co najmniej AOWD PADI.

Terminy kursów nurkowania

Terminy znajdziesz na tej stronie lub na stronie dedykowanej danego kursu. Jeżeli masz z tym problem skontaktuj sie z nami.

Prezent - kurs nurkowania jako prezent

Chcesz bliskiej osobie zrobić prezent? Wejdź na stronę prezent i wykup kurs nurkowania.

Kursy nurkowania prowadzimy w Krakowie na Zakrzówku

To dziwne i pewnie szalone ale na stronie nie przedstawiamy wszystkich terminów, jeżeli jesteś zainteresowany kursem, to najlepiej skontaktuj się z instruktorem: Andrzej "Martin" Kasiński tel: 501/62-78-46 (501/MARTIN) lub e-mail martin@nurkomania.pl .Większość stopni nurkowych odbywa się w małych grupach 4 osobowych, specjalizacje od 2 osób. Jesteś zainteresowany szkoleniem, zadzwoń/napisz bez skrępowania a znajdziemy dogodny termin.

Przejdź do strony danego kursu - tam jest cena i termin

kurs nurkowania Kraków - podstawowy Open Water Diver PADI

kurs nurkowania Kraków AOWD - Advanced Open Water Diver PADI

kurs EFR pierwszej pomocy Kraków

kurs nurkowania Kraków Re - Rescuer Diver PADI

kurs nurkowania Kraków DM - Divemaster Diver PADI

Kurs data rozpoczęcia Inne terminy

Skafander suchy (1 dzień)

napisz martin@nurkomania.pl

501/62-78-46

Nurkowanie wrakowe (2 dni)

napisz martin@nurkomania.pl

501/62-78-46

kurs Nitroks PADI (1 dzień)

2012.06.28 czwartek 18:00
napisz lub zadzwoń bez skrepowania

kontakt
Andrzej "Martin" Kasiński

Deep Diver (2 dni)
jak nurkować głęboko
napisz martin@nurkomania.pl
wyjazd do Hermanic na 2 dni
(wymagany kontakt)
kontakt
Andrzej "Martin" Kasiński
DAN Ratownik Tlenowy po prostu zadzwoń lub napisz kontakt
Andrzej "Martin" Kasiński
DAN Zaawansowany
Ratownik Tlenowy
po prostu zadzwoń lub napisz kontakt
Andrzej "Martin" Kasiński
Nurkowanie nocne (1 dzień) po prostu zadzwoń lub napisz 501/62-78-46
Nurkowanie pod lodem
(1 lub 2 dni)
tylko w okresie zimowym 501/62-78-46

warsztaty fotografii podwodnej
(1-2 dni)

napisz martin@nurkomania.pl

kontakt
Andrzej "Martin" Kasiński

kurs SideMount

napisz martin@nurkomania.pl

kontakt
Andrzej "Martin" Kasiński

specjalista sprzętowy

napisz martin@nurkomania.pl

kontakt Andrzej "Martin" Kasiński

inny kurs PADI

po prostu zadzwoń lub napisz

501/62-78-46

Przy wszystkich kursach wymagany wcześniejszy kontakt w celu uzyskania materiałów i przygotowania się do zajęć. Pierwsze spotkanie to od razu pierwsze zajęcia, sprawy organizacyjne staramy się załatwić przed kursem, czy to drogą telefoniczną, czy e-mailową.

kursy nurkowania specjalizacje Kraków Zakrzówek

Kursy nurkowania Kraków, szkolenie nurkowe

Nasze zalety: szkolimy w małych grupach, na nowym sprzęcie, zajęcia basenowe na "Wiśle", nurkowania w kamieniołomie Zakrzówek-Kraków.

Szkolenie prowadzimy w małych grupach 3-4osób i w zasadzie nie podajemy sztywnych terminów. Dowolny kurs można rozpocząć w każdej chwili, wymogiem jest tylko zebranie się grupy ponad 3 osoby.

Szkolimy na stopień Advanced, Rescue, oraz prowadzimy specjalizacje: nurkowania głębokiego, wrakowego, nitroksowego, w suchych skafandrach i inne. Zajęcia mogę mieć również charakter warsztatów. Szkolimy na automatach firmy Apeks i skrzydłach Halcyon i DTD.

KONTAKT: Chcesz zapisać się na kurs napisz martin@nurkomania.plNie zapomnij podać o jaki kurs chodzi. Możesz również zadzwonić bezpośrednio do instruktora tel. +48 501/62-78-46 (czyli +48 501/MARTIN).

O czym przeczytasz w Nurkomanii