Kurs cavern PADI


Czy widzisz światło? Jeśli nurkujesz w pobliżu wejścia do jaskini, gdzie naturalne światło  zawsze jest widoczny, to jesteś w strefie kawerny. Częścią zabawy jest odkrywanie tajemnic ukrytych w jaskiniach na całym świecie. Jednak koniecznie musisz posiadać wiedzę i umiejętności, aby zrobić to dobrze.

Czego uczymy?

To jest trudny i bardzo ekscytujący kurs, który składa się z czterech nurkowań szkoleniowych w ciągu co najmniej dwóch dni. Podczas pierwszego nurkowania w wodach otwartych, będziesz ćwiczyć obsługę poręczówki, używanie kołowrotka i procedury awaryjne bez wchodzenia do jaskini. Ale następne trzy nurkowania, zrobisz, pozostając w strefie światła i 40m całkowitej odległości od powierzchni wody.

Dowiesz się o:

Wymagania wstępne:

  1. Posiadać certyfikat PADI AOWD lub równoważny.
  2. Mieć przynajmniej 18 lat

Ilość nurkowań na kursie:

1 nurkowanie na wodach otwartych, 3 nurkowania w strefie kawerny.

Uprawnienia:

Certyfikacja na poziomie PADI Cavern Diver oznacza, że możesz planować i wykonywać nurkowania  w strefie kawerny - strefie światła i 40m całkowitej odległości od powierzchni wody, w takich warunkach (lub lepszych), jak podczas twojego szkolenia.

Kurs Cavern Diver PADI

Zapraszam na kurs Cavern Diver PADI. Kursy prowadzę w małych grupach przeważnie 2 osoby (max 4). W przypadku zainteresowania proszę o kontakt - pisz bez skrepowania martin@nurkomania.pl.

Inne kursy nurkowania, które mogą pomóc:

Warto zastanowić sie nad następującymi kursami nurkowymi:

© Copyright 1999-2018 www.nurkomania.pl