Kursy nurkowania Kraków

Podstawowy stopień nurkowy, od którego większość osób zaczyna naukę nurkowania to kurs Open Water Diver (popularnie nazywany OWD). Jeżeli chcesz zacząć przejdź bezpośrednio do kursu, tam znajdziesz wszystkie informacje.

kursy w Krakowie


Przy wszystkich kursach wymagany wcześniejszy kontakt w celu uzyskania materiałów i przygotowania się do zajęć. Pierwsze spotkanie to od razu pierwsze zajęcia, sprawy organizacyjne staramy się załatwić przed kursem, czy to drogą telefoniczną, czy e-mailową.


gdzie szkolimy

Kurs OWD PADI w Krakowie

Kurs OWD

Podstawowy stopień, pozwala samodzielnie nurkować do głębokości 18m. Większość osób swoją przygodę z nurkowaniem zaczyna od tego stopnia.


Specjalizacje nurkowe

Specjalizacje nurkowe

Specjalizacje są równie ważne, jak kolejne stopnie nurkowe, to na specjalizacjach nauczysz się jak nurkować w skafandrze suchym, w nocy, z łodzi, czy jak robić zdjęcia podwodne. Możesz robić dowolne specjalizacje, które twoim zdaniem są interesujące, ale może warto zastanowić się nad stopniem MSD - najwyższym rekreacyjnym stopniu nurkowym.


Struktura szkolenia  SSI

Struktura szkolenia SSI

SSI - Scuba Schools International przez ponad 50 lat SSI zapewnia szkolenie, certyfikację nurków oraz zasoby edukacyjne dla nurków, instruktorów nurkowania oraz centrów nurkowych i resortów na całym świecie. Od 1970 roku SSI rozrosło się do ponad 30 Centrów Serwisowych, jest reprezentowane w ponad 110 krajach i ponad 2800 miejscach na całym świecie, posiadając materiały szkoleniowe w ponad 30 językach.


Struktura szkolenia  PADI

Struktura szkolenia PADI

PADI-Professional Association Diving Instructor. Największa organizacja szkoląca nurków rekreacyjnych. Ponad 900 000 wydanych certyfikatów rocznie. Zrzesza około 100 000 profesjonalnych instruktorów i przewodników nurkowych. W PADI zrzeszone jest również ponad 4300 baz i szkół nurkowych w 175 krajach. Materiały szkoleniowe PADI dostępne są w 20 językach.


Warsztaty nurkowe w Krakowie

Warsztaty nurkowe

Warsztaty to bardziej luźna forma niż kurs, na warsztatach można ćwiczyć dokładnie to co potrzebujemy poprawić i nie musimy niczego zaliczać. Oczywiście warsztaty mogą przeistoczyć się w kurs zakończony certyfikatem.


Opcje dla niezdecydowanych

Intro nurkowe

Intro - zanurkuj z instruktorem

Intro nurkowe jest pierwszym krokiem do rozpoczęcia przygody w podwodnym świecie. Praktycznie każdy - bez ograniczeń wiekowych - może z niego skorzystać. Jedynym warunkiem jest podstawowa umiejętność pływania. Kurs pozwala poznać zasady i przekonać się, czy właśnie taki sposób spędzania wolnego czasu będzie fascynującą rozrywką.


Bubblemaker - dla dzieci

Bubblemaker - kurs dla dzieci

Kurs nurkowania Bubblemaker czyli "wytwarzacz bąbelków" przeznaczony jest dla dzieci juz od 8 roku życia. Zajęcia prowadzone są w formie zabawy. Pozwala doświadczyć nurkowania w bardzo bezpiecznych warunkach - pod okiem instruktora w płytkiej wodzie, maksymalna głębokość to 2 mery.


Kursy nurkowania prowadzimy w Krakowie na Zakrzówku

Na stronie nie przedstawiamy wszystkich terminów kursów i specjalizacji, jeżeli jesteś zainteresowany kursem, to najlepiej skontaktuj się z instruktorem. Większość stopni nurkowych odbywa się w małych grupach 4 osobowych, specjalizacje od 2 osób. Jesteś zainteresowany szkoleniem, zadzwoń/napisz bez skrępowania a znajdziemy dogodny termin.

Przejdź do strony danego kursu - tam jest cena i termin

Kursy nurkowania Kraków, szkolenie nurkowe

Nasze zalety: szkolimy w małych grupach, na nowym sprzęcie, zajęcia basenowe na "Wiśle", nurkowania w kamieniołomie Zakrzówek-Kraków.

Szkolenie prowadzimy w małych grupach 3-4osób i w zasadzie nie podajemy sztywnych terminów. Dowolny kurs można rozpocząć w każdej chwili, wymogiem jest tylko zebranie się grupy ponad 3 osoby.

Struktura stopni PADI

Struktura stopni PADI

PADI posiada własną ścieżkę szkolenie, warto się z nią zapoznać bardziej szczegółowo.

Advanced Open Water Diver

AOWD

Kurs Advanced Open Water Diver pozwala zwiększyć twoją pewność siebie i budować nowe umiejętności nurkowe.

Enriched Air Diver

Enriched Air Nitrox

Kurs zaznajomi Cię z procedurami, zasadami bezpieczeństwa, korzyściami nurkowania na nitroksie.