Kursy nurkowania Kraków PADI

kursy w Krakowie


Terminy kursów nurkowania

Terminy kursów PADI znajdziesz na stronie dedykowanej danego kursu. Jeżeli masz z tym problem skontaktuj sie z instruktorem. Kursy prowadzimy w Krakowie.

Przy wszystkich kursach wymagany wcześniejszy kontakt w celu uzyskania materiałów i przygotowania się do zajęć. Pierwsze spotkanie to od razu pierwsze zajęcia, sprawy organizacyjne staramy się załatwić przed kursem, czy to drogą telefoniczną, czy e-mailową.


Struktura szkolenia  PADI

Struktura szkolenia PADI

PADI-Professional Association Diving Instructor. Największa organizacja szkoląca nurków rekreacyjnych. Ponad 900 000 wydanych certyfikatów rocznie. Zrzesza około 100 000 profesjonalnych instruktorów i przewodników nurkowych. W PADI zrzeszone jest również ponad 4300 baz i szkół nurkowych w 175 krajach. Materiały szkoleniowe PADI dostępne są w 20 językach.


Kurs OWD PADI w Krakowie

Kurs OWD PADI

Podstawowy stopień, pozwala samodzielnie nurkować do głębokości 18m. Większość osób swoją przygodę z nurkowaniem zaczyna od tego stopnia.


Kurs AOWD PADI w Krakowie

Kurs AOWD PADI

Kolejny stopień, pozwalający nurkować na głębokość 30m. 5 nurkowań z instruktorem da ci nieprawdopodobną ilość wiedzy i doświadczenia.


Specjalizacje PADI w Krakowie

Specjalizacje PADI

Specjalizacje są równie ważne, jak kolejne stopnie nurkowe, to na specjalizacjach nauczysz się jak nurkować w skafandrze suchym, w nocy, z łodzi, czy jak robić zdjęcia podwodne. Możesz robić dowolne specjalizacje, które twoim zdaniem są interesujące, ale może warto zastanowić się nad stopniem MSD - najwyższym rekreacyjnym stopniu nurkowym.


Warsztaty nurkowe w Krakowie

Warsztaty nurkowe

Warsztaty to bardziej luźna forma niż kurs, na warsztatach można ćwiczyć dokładnie to co potrzebujemy poprawić i nie musimy niczego zaliczać. Oczywiście warsztaty mogą przeistoczyć się w kurs zakończony certyfikatem.


EFR Emergency First Response PADI

EFR Emergency First Response PADI

Podczas kursu pierwszej pomocy EFR PADI nauczysz się zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz przywracania krążenia i oddechu nieprzytomnemu człowiekowi. Kurs przygotuje Cię nie tylko do niesienia pomocy podczas nurkowania, ale również w codziennym życiu np. w czasie wypadku komunikacyjnego. Jest to jedyny kurs w systemie PADI zarówno dla nurków jak i dla osób nie nurkujących.


Kurs Rescue PADI w Krakowie

Kurs Rescue PADI

Sytuacje awaryjne zawsze się zdarzały i będą się zdarzać, nawet przy najlepszym wyszkoleniu. Umiejętność radzenia sobie, kiedy wystąpi problem, zwiększa nasze szans na unikniecie trwałych następ wypadku.


Kurs Divemaster PADI w Krakowie

Kurs Divemaster PADI

Kurs Divemaster PADI jest pierwszym stopniem zawodowym w PADI. W momencie ukończenia tego kursu stajesz się członkiem PADI. Kurs ten ma za zadanie rozwinąć umiejętności przewodnika podwodnego, pomocnika instruktora i jednocześnie osoby zorientowanej w specyfice rynku nurkowego.


Opcje dla niezdecydowanych

Intro nurkowe

Intro - zanurkuj z instruktorem

Intro nurkowe jest pierwszym krokiem do rozpoczęcia przygody w podwodnym świecie. Praktycznie każdy - bez ograniczeń wiekowych - może z niego skorzystać. Jedynym warunkiem jest podstawowa umiejętność pływania. Kurs pozwala poznać zasady i przekonać się, czy właśnie taki sposób spędzania wolnego czasu będzie fascynującą rozrywką.


DSD - odkryj nurkowanie

DSD - odkryj nurkowanie

Umożliwia zrobienie pierwszego małego kroku w nurkowanie. Zajęcia odbywają się na basenie lub na wodach baseno-podobnych w towarzystwie instruktora. Program DSD umożliwi zdobycie podstawowych umiejętności nurkowych, oraz podjęcie decyzji o dalszym szkoleniu na poziomie kursu OWD PADI.


Bubblemaker - dla dzieci

Bubblemaker - kurs dla dzieci

Kurs nurkowania Bubblemaker czyli "wytwarzacz bąbelków" przeznaczony jest dla dzieci juz od 8 roku życia. Zajęcia prowadzone są w formie zabawy. Pozwala doświadczyć nurkowania w bardzo bezpiecznych warunkach - pod okiem instruktora w płytkiej wodzie, maksymalna głębokość to 2 mery.


Gdzie szkolimy

Kursy nurkowania prowadzimy w Krakowie na Zakrzówku

Na stronie nie przedstawiamy wszystkich terminów kursów i specjalizacji, jeżeli jesteś zainteresowany kursem, to najlepiej skontaktuj się z instruktorem. Większość stopni nurkowych odbywa się w małych grupach 4 osobowych, specjalizacje od 2 osób. Jesteś zainteresowany szkoleniem, zadzwoń/napisz bez skrępowania a znajdziemy dogodny termin.

Przejdź do strony danego kursu - tam jest cena i termin

Kursy nurkowania Kraków, szkolenie nurkowe

Nasze zalety: szkolimy w małych grupach, na nowym sprzęcie, zajęcia basenowe na "Wiśle", nurkowania w kamieniołomie Zakrzówek-Kraków.

Szkolenie prowadzimy w małych grupach 3-4osób i w zasadzie nie podajemy sztywnych terminów. Dowolny kurs można rozpocząć w każdej chwili, wymogiem jest tylko zebranie się grupy ponad 3 osoby.