kursy nurkowania -promocje


kurs nurkowania Kraków

Nurkowanie safari - wyjazdy

Planowane wyjazdy

Chorwacja wyspa BRAC 25.08.2012 – 08.09.2012

 

W dniach 25.08.2012 – 08.09.2012 jedziemy kolejny już raz do Chorwacji. W tym roku tak jak i w zeszłym wybraliśmy wyspę Brać położoną w środkowej części Dalmacji. Skorzystamy z usług polskiej bazy nurkowej Silver Fin - FUN DIVE CLUB znajdującej się w miejscowości Supetar.

WYSPA BRAC - to największa wyspa środkowej Dalmacji. Słońce świeci tu przez 6 miesięcy w roku. Na urodzajnych glebach uprawia się oliwki, winogrona i owoce południowe. Bracz to idealne miejsce dla osób, które nie lubią turystycznego zgiełku. Na wyspie nie ma zatłoczonych kurortów, a pejzaż nie zmienił się od setek lat. W wioskach panuje rodzinna atmosfera, a wszyscy goście traktowani są jak przyjaciele. To właśnie na Bracu znajduje się słynna ruchoma plaża Zlatni Rat.

SUPETAR - to stolica wyspy i jednocześnie główny ośrodek turystyczny. Tu właśnie przybijają promy ze stałego lądu. Nazwa miasta to skrót od Sveti Petar, oznaczającego miasto świętego Piotra. Nowoczesne wille przeplatają się tu z chatami w tradycyjnym stylu, przypominającymi, że niegdyś była to osada rybacka. Supetar daje mnóstwo możliwości przyjemnego wypoczynku. Pachnące piniowe lasy, gaje oliwne, białe domki z kamienia, słoneczne plaże i lokalne wino stwarzają atmosferę wymarzonych wakacji.

Dlaczego warto jechać z nami?

  1. W grupie zawsze raźniej. Jeśli jesteś początkującym nurkiem, masz zapewnioną opiekę instruktora lub divemastera.
  2. Możesz podnieść swoje kwalifikacje robiąc jedną lub kilka z następujących specjalizacji (deep diver, fotografia podwodna, nurkowanie wrakowe,
  3. Jeśli Twoja druga połówka nie nurkuje, z pewnością znajdzie towarzystwo innych nienurkujących członków wyjazdu.
  4. Masz dzieci nie ma to jak zabawa w gronie rówieśników, na których bardzo liczą nasze dzieci.

NURKOWANIE - Wspaniałe podwodne klify opadające na głębokość kilkudziesięciu metrów, korale, gorgonie, podwodne wyspy, a także wraki statków i podwodne jaskinie - to wszystko możesz zobaczyć nurkując na Bracu.

nurkowanie Chorwacja wyspa Brac

nurkowanie Chorwacja wyspa Brac

Na nurkowania pływamy morską, dzielną 14 metrową, specjalnie dla nurków przygotowaną łodzią typu CALAFURIA. Do dyspozycji naszych gości jest duży, zadaszony pokład, wygodna platforma z drabinkami do wychodzenia z wody, przestronny pokład słoneczny, toaleta oraz barek.

Ponieważ ogromne znaczenie przywiązujemy do bezpieczeństwa, na naszej łodzi zawsze znajduje się zestaw tlenowy oraz środki komunikacji radiowej VHF i telefonicznej GSM. Najbliższe 2 komory dekompresyjne znajdują się w Splicie tj. w odległości około 20 min. płynięcia motorówką z wyspy.

W bazie mamy też punkt dostępu do bezprzewodowego internetu WiFi. Dostęp do internetu oczywiście GRATIS.


ZAKWATEROWANIE w prywatnych apartamentach "Amber" i "Tri Palme" w bliskiej odległości od bazy nurkowej.

Ceny apartamentów oraz nurkowań - zgodnie z ofertą w pliku pdf.

Polecam foto relację z poprzedniego wyjazdu na wyspę Brać.


Na wyjazd należy zdecydować się do 30 maja 2012r., po tym terminie wyjazd możliwy tylko w przypadku wolnych miejsc. Zgłoszenie wyjazdu należy przesłać na formularzu Umowy zgłoszenia i po otrzymaniu potwierdzenia wpłacić 30% kosztów wyjazdu.

Wszelkich informacji na temat wyjazdu udzieli Ci
Adrianna Kasińska tel: 501 237 426
Ada@nurkomania.pl

Dokument do pobrania

  1. Oferta wyjazdu na Brac 2012r w pdf lub wyjazd na Hvar 2012 (zależnie od tego, gdzie będzie więcej chętnych).
  2. Warunki uczestnictwa - należ się z nimi zapoznać przed wysłaniem Umowy zgłoszenia
  3. Umowa zgłoszenia - formalne zgłoszenie udziału w wyjeździe.

nurkowanie Chorwacja wyspa Brac

nurkowanie Chorwacja wyspa Brac