Ceny kursów PADI

Kurs OWD PADI w Krakowie

Kurs OWD PADI

Podstawowy stopień, pozwala samodzielnie nurkować do głębokości 18m. Większość osób swoją przygodę z nurkowaniem zaczyna od tego stopnia.


Kurs AOWD PADI w Krakowie

Kurs AOWD PADI

Kolejny stopień, pozwalający nurkować na głębokość 30m. 5 nurkowań z instruktorem da ci nieprawdopodobną ilość wiedzy i doświadczenia.


Specjalizacje PADI w Krakowie

Specjalizacje PADI

Specjalizacje są równie ważne, jak kolejne stopnie nurkowe, to na specjalizacjach nauczysz się jak nurkować w skafandrze suchym, w nocy, z łodzi, czy jak robić zdjęcia podwodne. Możesz robić dowolne specjalizacje, które twoim zdaniem są interesujące, ale może warto zastanowić się nad stopniem MSD - najwyższym rekreacyjnym stopniu nurkowym.


Warsztaty nurkowe w Krakowie

Warsztaty nurkowe

Warsztaty to bardziej luźna forma niż kurs, na warsztatach można ćwiczyć dokładnie to co potrzebujemy poprawić i nie musimy niczego zaliczać. Oczywiście warsztaty mogą przeistoczyć się w kurs zakończony certyfikatem.


EFR Emergency First Response PADI

EFR Emergency First Response PADI

Podczas kursu pierwszej pomocy EFR PADI nauczysz się zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz przywracania krążenia i oddechu nieprzytomnemu człowiekowi. Kurs przygotuje Cię nie tylko do niesienia pomocy podczas nurkowania, ale również w codziennym życiu np. w czasie wypadku komunikacyjnego. Jest to jedyny kurs w systemie PADI zarówno dla nurków jak i dla osób nie nurkujących.


Kurs Rescue PADI w Krakowie

Kurs Rescue PADI

Sytuacje awaryjne zawsze się zdarzały i będą się zdarzać, nawet przy najlepszym wyszkoleniu. Umiejętność radzenia sobie, kiedy wystąpi problem, zwiększa nasze szans na unikniecie trwałych następ wypadku.


Kurs Divemaster PADI w Krakowie

Kurs Divemaster PADI

Kurs Divemaster PADI jest pierwszym stopniem zawodowym w PADI. W momencie ukończenia tego kursu stajesz się członkiem PADI. Kurs ten ma za zadanie rozwinąć umiejętności przewodnika podwodnego, pomocnika instruktora i jednocześnie osoby zorientowanej w specyfice rynku nurkowego.


Opcje dla niezdecydowanych

Intro nurkowe

Intro - zanurkuj z instruktorem

Intro nurkowe jest pierwszym krokiem do rozpoczęcia przygody w podwodnym świecie. Praktycznie każdy - bez ograniczeń wiekowych - może z niego skorzystać. Jedynym warunkiem jest podstawowa umiejętność pływania. Kurs pozwala poznać zasady i przekonać się, czy właśnie taki sposób spędzania wolnego czasu będzie fascynującą rozrywką.


DSD - odkryj nurkowanie

DSD - odkryj nurkowanie

Umożliwia zrobienie pierwszego małego kroku w nurkowanie. Zajęcia odbywają się na basenie lub na wodach baseno-podobnych w towarzystwie instruktora. Program DSD umożliwi zdobycie podstawowych umiejętności nurkowych, oraz podjęcie decyzji o dalszym szkoleniu na poziomie kursu OWD PADI.


Bubblemaker - dla dzieci

Bubblemaker - kurs dla dzieci

Kurs nurkowania Bubblemaker czyli "wytwarzacz bąbelków" przeznaczony jest dla dzieci juz od 8 roku życia. Zajęcia prowadzone są w formie zabawy. Pozwala doświadczyć nurkowania w bardzo bezpiecznych warunkach - pod okiem instruktora w płytkiej wodzie, maksymalna głębokość to 2 mery.


Ceny specjalizacji i innych kursów

Kurs Standard grupa 4-6osób, komfort 2 osoby, VIP 1 osoba.
Kurs Standard ma stały termin, kurs komfort i VIP - terminy do wyboru.
Opłata za cały sprzęt na czas kursu 30zł/dzień
Dopłata do skafandra suchego 50zł/dzień
Dodatkowo opłata 160zł za certyfikat

Stopnie nurkowe

kurs Standard kurs Komfort kurs VIP
Zajęcia basenowe 45min w basenie (cena przy 4 osobach) proponowany termin wtorek 19:15-20:00
(wymagany wcześniejszy kontakt)
100zł 150zł 250zł
Kurs Scuba Review (odśwież nurkowanie) ** 150zł 150zł 250zł
Kurs Local Diving (nurkowanie lokalne) ** 150zł 200zł 250zł
Nurkowanie z instruktorem 2 nurkowania (cena przy 2 osobach) ** 200zł 200zł 400zł
Nurkowanie z instruktorem 2 nurkowania + sprzęt (cena przy 2 osobach) ** 300zł 300zł 500zł
** - w cenie nie ma wejścia na Zakrzówek      

Specjalizacje

kurs Standard kurs Komfort kurs VIP
MASTER SCUBA DIVER (5 specjalizacji)

Pełny opis kursu Mater Scuba Diver PADI

50zł 50zł 50zł
Fotografia podwodna (teoria) - to wspaniałe kiedy możemy podwodny świt utrwalić na zdjęciach. Radość jest podwójna, kiedy to nasze zdjęcia. Warto poznać trochę teorii zanim wejdziemy z aparatem do wody - kontakt z instruktorem 350zł 500zł 600zł
Nurkowanie nawigacyjne (teoria) - zgłębienie sposobów nawigacji podwodnej, określanie odległości, nawigacja naturalna i przy pomocy kompasu. (szczegóły ceny) - kontakt z instruktorem 350zł 450zł 500zł
Nurkowanie podlodowe (teoria) - zima nie zamyka nam możliwości nurkowania, wręcz przeciwnie pozwala zanurkować w przestrzeniach zamkniętych w tym wypadku pod lodem. Polecam, rewelacyjne doznania. kontakt z instruktorem 350zł 650zł 900zł
Doskonała pływalność zerowa - specjalizacja douczająca pływalności i ogólne obeznania z sprzętem nurkowym. Zobacz stronę doskonała pływalność zerowa - kurs może być potraktowany jako warsztaty (bez certyfikatu). kontakt z instruktorem 300zł 450zł 500zł
Skin Diver (komplet sprzętu) 400zł 150zł 800zł

Terminy kursów podaję rzadko, ponieważ szkolenie można rozpocząć w każdej chwili, pragniesz uzyskać dodatkowe informacje skontaktuj się bezpośrednio z instruktorem