Kurs nurkowanie głębokie - Deep Diver


Zamiarem Kursu Specjalistycznego PADI Deep Diver  -Nurkowanie Głębokie jest zapoznanie kursantów z umiejętnościami, wiedzą, planowaniem, organizowaniem, procedurami, technikami, problemami, ryzykiem oraz przyjemnością nurkowania na głębokościach pomiędzy 18 m a 40 m. Kurs specjalistyczny PADI Nurkowanie Głębokie jest pomyślany jako bezpieczna, nadzorowana przez Instruktora forma wprowadzenia kursantów w nurkowanie głębokie w ramach limitów nurkowanie rekreacyjnego. Umożliwienie kursantom zaplanowania, zorganizowania i przeprowadzenia bezdekompresyjnego nurkowania na głębokości od 18 do 40 metrów. 

Gorąco zapraszam do zapoznania się z materiałem zawartym na stronie nurkowanie głębokie, znajdziesz tam wszystkie niezbędne informacje aby bezpiecznie nurkować do głębokości 40m. Jeżeli pragniesz nurkować głębiej lub dekompresyjnie twoim celem będzie kurs DSAT Deep Diver.

Wymagania kursu PADI Deep Diver

Wymagany certyfikat: Advanced Open Water Diver  lub stopień równorzędny. Zwrot “równorzędny” oznacza tutaj certyfikację powyżej stopnia podstawowego z udokumentowanymi minimum 20 nurkowaniami w zakresie nurkowań nocnych, głębokich oraz nawigacyjnych.

Ukończone 15 lat

Czego nauczysz się na kursie nurkowanie głębokie?

Nurkując pamiętaj zawsze o swoim bezpieczeństwie, nurkowanie wrakowe jest bardzo ekscytujące, jednak wymaga zapoznania sie kilkoma dodatkowymi technikami, aby było w pełni bezpieczne. Na kursie nauczysz się:

  1. jak bezpiecznie nurkować głęboko,
  2. jak unikać potencjalnych niebezpieczeństw,
  3. jak nurkować przy linie opustowej,
  4. jak planować nurkowanie,
  5. jak prawidłowo wykonywać przystanki bezpieczeństwa,

Kurs nurkowanie głębokie PADI obejmuje 4 nurkowania (dwa dni nurkowe). Doskonały kurs na weekend.

Terminy kursów nurkowanie głębokie PADI

2017.09.30-01.09 poczatek sobota 09:00  na Zakrzówku

Inne terminy na telefon - zawsze możesz zadzwonić i zapytać tel. 501/62-78-46

W celu zapisania się na kurs należy się z nami skontaktować. Prowadzimy zajęcia w małych grupach przeważnie 4 osobowych ale czasmi nawet 2 osobowych. Staramy się organizować kurs wrakowy kilka razy w roku - w terminach dogodnych dla grupy, wiec zawsze warto się z nami skontaktować.

Kontakt z instruktorem »

Cena kursu nurkowanie głębokie PADI

Standard
- 500zł (grupa 4-6osób)
Komfort
- 650zł (2 osoby + wybór terminów)
VIP
- 900zł (1 osoba + wybór terminów))

Dodatkowo opłata 160zł za certyfikat. W cenie książka, butle z powietrzem i balast, dwa wejścia na Zakrzówek

Opłata za cały sprzęt na czas kursu 60zł.
Dopłata do skafandra suchego 100zł.

Teoria nurkowanie głębokie

Nurkowanie w nowych warunkach często wymaga zastosowania specyficznych technik, oraz określonego treningu, tylko nauka pod okiem instruktora danej specjalizacji ustrzeże przed popełnianiem drobnych czy też poważnych błędów. Aby bezpiecznie nurkować konieczny jest więc kurs, jednak warto teorie zgłębiać z wielu źródeł - polecam materiał zawarty na stronie nurkowanie głębokike.

Polecam również inne specjalizacje

kursy nurkowania specjalizacje Kraków Zakrzówek

Do góry strony

© Copyright 1999-2018 www.nurkomania.pl