Kursy nurkowania

Nurkowanie to bardzo bezpieczny sport, pod warunkiem przestrzegania zasad bezpieczeństwa. Tylko szkolenie pod okiem doświadczonego instuktora zapewni nam uzyskanie wiedzy teoretycznej i praktycznej na poziomie zapewniającym, bardzo wysokie bezpieczeństwo. Dzięki kolejnym stopniom nurkowym zwiększymy nasz dostęp do pdwodnego świata.

Dla każdego, kto nie boi się spróbować
Intro nurkowe jest pierwszym krokiem do rozpoczęcia przygody w podwodnym świecie. Praktycznie każdy - bez ograniczeń wiekowych - może z niego skorzystać. Jedynym warunkiem jest podstawowa umiejętność pływania. Kurs pozwala poznać zasady i przekonać się, czy właśnie taki sposób spędzania wolnego czasu będzie fascynującą rozrywką. Szkolenie podzielone jest na dwa etapy: teoretyczne wprowadzenie oraz praktyczne ćwiczenia.

Trochę teorii
Podstawą rozpoczęcia będzie wprowadzenie teoretyczne, na którym zaznajomisz się ze sprzętem i jego używaniem, a także poznasz zasady i reguły, których koniecznie należy przestrzegać. Dopiero po tym etapie zanurzysz się w basenowych wodach.

Praktyka czyni mistrza
5-godzinne zajęcia nie zrobią z Ciebie mistrza, ale dadzą już obraz Twoich predyspozycji. Wypróbujesz działanie sprzętu: maski, fajki, płetw, butli, jacketu oraz automatu. Jeśli spodoba Ci się oglądanie wodnego świata, będziesz mógł skorzystać z promocji na kurs Open Water Diver (płacisz za kurs mniej o tyle ile zapłaciłeś za wprowadzenie do nurkowania - wiec te zajęcia masz wtedy za darmo!). Startujemy na płytkiej wodzie, to jak głęboko się zanurzysz zależy tylko od Ciebie.

Szczegóły oferty

 • kurs indywidualny 300zł. Dwie osoby płacą w sumie 350zł, trzy osoby 400zł, cztery 450zł.
 • minimalny wiek 12lat zalecane 14lat
 • 5-godzinny kurs wprowadzający do nurkowania - zajęcia teoretyczne i praktyczne
 • zajęcia prowadzi doświadczony Instruktor
 • zapewniony niezbędny sprzęt i opieka Instruktora
 • kurs realizowany w grupach maks. 8-osobowych
 • zajęcia teoretyczne w Centrum Nurkowym Nurkomania
 • zajęcia praktyczne na basenie TS Wisła
 • każdy uczestnik kursu musi posiadać podstawowe umiejętności pływackie
 • oferta limitowana ilościowo i czasowo

nurkowanie

nurkowanie

Terminy zajęć:

 1. Ustalane indywidualnie.

Aby zamówić szkolenie skontaktuj się z instruktorem. Terminy szkoleń ustalamy indywidualnie- staramy się wybrać dogodne terminy.

nurkowanie

nurkowanie

Podstawowe ćwiczenia z jakimi zapoznamy się teoretycznie i pewnie praktycznie

 

Całkiem możliwe, że nie potrzebujesz wprowadzenia do nurkowania (intro), aby zacząć kurs właściwy. Jeżeli nie jesteś pewien skontaktuj sie z instruktorem nurkowania lub zapisz sie do razu na kurs podstawowy Open Water Diver PADI.

O czym przeczytasz w Nurkomanii