50-lecie AKP Krab

imprezy nurkowe


I stało się w tym roku mija 50-lecie Akademickiego Klubu Podwodnego "Krab". Moja przygoda z Krabem zaczęła się w roku 1987 i trwa do tej pory. Pierwszym jubileuszem, który pamiętam było 25-lecie, wtedy imprezy związane z obchodami były w Nowohuckim Centrum Kultury, gdzie odbył się koncert Marka Grechuty. Klub wielokrotnie zmieniał siedzibę i Prezesów, ale dwie rzeczy pozostały niezmienne - cały czas zajmował się nurkowaniem i trwał przy jednej organizacji CMAS.

Powoli zbliżamy się do końca obchodów jubileuszu - zostały jeszcze dwie ważne imprezy: konferencja nurkowa i bal. Jubileuszowy Bal z okazji 50-lecia AKP Krab AGH odbędzie się 25 października 2014 roku
w restauracji Krakus, ul. Reymonta 15, w Krakowie. Konferencja odbędzie się 25 października w Auli Wydziału Inżynierii Materiałowej i Ceramiki AGH, al. Mickiewicza 30 (budynek B-8). Start o godz. 9:30.

Poczucie humoru to ważna umiejętność. Zdjęcie z pikniku klubowego. To nie jest  to o czym myślisz.

Motyw przewodni konferencji: Nurkowanie - sport dla każdego. Konferencję Patronatem Honorowym objęli: Jego Magnificencja Rektor AGH Prof. dr hab. inż. Tadeusz Słomka Przewodniczący Komisji Działalności Podwodnej ZG PTTK Michał Górny. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Program konferencji: