Nurkowiska

Polska jest wspaniałym miejscem, gdzie możesz uprawiać nurkowanie. Nurkować można nie tylko w morzu - Bałtyk, ale również w jeziorach.


Polska jest wspaniałym miejscem, gdzie możesz uprawiać nurkowanie. Nurkować można nie tylko w morzu - Bałtyk, ale również w jeziorach, tylko rzeki nadają się tylko do spływów. Poniżej zamieszczam najbardziej atrakcyjne miejsca w Polsce. Z przyjemnością oddaję do dyspozycji mapkę z pięknymi i czystymi jeziorami do nurkowania.

Uwaga: wszystkich pragnących przyczynić się do rozbudowy tej strony zapraszam do współpracy Jeżeli znasz dobre miejsce nurkowe i możesz podzielić się tą informacją napisz do nas.

Zobacz mapkę google

Zobacz mapę google

Jeziora

Zobacz również - informacje o jeziora.

Kamieniołomy

Informacja o kamieniołomach

Bałtyk

Informacja o Bałtyku

Zbiorniki zaporowe

Zbiorniki zaporowe

Zobacz również:

Rzeki
Fauna i flora

O czym przeczytasz w Nurkomanii

logo Nurkomania

NURKOMANIA to pewnie najlepsza Polska strona o nurkowaniu. Praktycznie jest to internetowy podręcznik nurkowania - znajdziesz tu wszystko co powinieneś/aś wiedzieć o nurkowaniu. Zapraszamy wszystkich, zakochanych w nurkowaniu i podwodnym świecie. Strona zawiera ponad 1000 stron i 10000 zdjęć dotyczących różnych form aktywności nurkowej. Przekonasz się, że nurkowanie niesie ze sobą smak przygody i fascynujących przeżyć.