Kursy nurkowania

Nurkowanie to bardzo bezpieczny sport, pod warunkiem przestrzegania zasad bezpieczeństwa. Tylko szkolenie pod okiem doświadczonego instuktora zapewni nam uzyskanie wiedzy teoretycznej i praktycznej na poziomie zapewniającym, bardzo wysokie bezpieczeństwo. Dzięki kolejnym stopniom nurkowym zwiększymy nasz dostęp do pdwodnego świata.

Sala wykładowa mieći się na ulicy Kapelanka 1A. Budynek można łatwo znaleźć, jednak samo wejście do sali jest niewidoczne z ulicy. Zielona strzałka na rysunku pokazuje dokładną lokalizację sali wykładowej.

 

sala wykłądowa Nurkomania

Nowa sala wykładowa znajduje się w podziemiach przy ulicy Kapelanka 1A
(od strony ulicy Kapelanka, po schodkach w dół, zobacz zdjęcie u góry aby nie błądzić).

Sprężarkowania

nurkowanie kraków

Basen Wisły

Zajęcia basenowe prowadzimy na basenie Wisły, gdzie jest 3m głębokości. Wody otwarte zaliczymy na Zakrzówku, najlepszym akwenie w Polsce.

O czym przeczytasz w Nurkomanii

logo Nurkomania

NURKOMANIA to pewnie najlepsza Polska strona o nurkowaniu. Praktycznie jest to internetowy podręcznik nurkowania - znajdziesz tu wszystko co powinieneś/aś wiedzieć o nurkowaniu. Zapraszamy wszystkich, zakochanych w nurkowaniu i podwodnym świecie. Strona zawiera ponad 1000 stron i 10000 zdjęć dotyczących różnych form aktywności nurkowej. Przekonasz się, że nurkowanie niesie ze sobą smak przygody i fascynujących przeżyć.