Kursy nurkowania

Nurkowanie to bardzo bezpieczny sport, pod warunkiem przestrzegania zasad bezpieczeństwa. Tylko szkolenie pod okiem doświadczonego instuktora zapewni nam uzyskanie wiedzy teoretycznej i praktycznej na poziomie zapewniającym, bardzo wysokie bezpieczeństwo. Dzięki kolejnym stopniom nurkowym zwiększymy nasz dostęp do pdwodnego świata.

Andrzej Kasinski instruktor nurkowania
Kontakt
ul. Kobierzyńska
Kraków, 30-363
Strona domowa: www.nurkomania.pl
P: (+48) 501-62-78-46 lub 501-MARTIN
Andrzej "Martin" Kasiński
martin@nurkomania.pl

Pełniona funkcja

instruktor, prezes

Stopień nurkowy

  • DAN: Advanced Oxygen Instructor
  • PADI: Staff Instruktor
  • PADI: EFR Instruktor
  • PADI: Tec Trimix Diver
  • PADI: Gas Blender Nitrox/Trimimix Instruktor
  • CMAS: M2+, PL2, SS2, MN1, MNO, MNA, ME, MPW, MZB
  • Zawodowe: Nurek, Kierownik Robót Podwodnych

Doświadczenie

Andrzej Kasiński ("Martin") urodzony w 1967r. Nurkuje od 1987. Edukację nurkową rozpocząłem w AKP Krab i tam również uzyskałem większość stopni nurkowych P1, P2, P3. Stopień instruktora CMAS (M2) uzyskałem w 1993r, a od 2000r jestem również instruktorem MSDT PADI. Prowadzę obecnie szkolenie w obu systemach. Po drodze miałem przygodę z pracami podwodnymi, mam uprawnienia nurka i kierownika robót podwodnych. 2007 rok przynosi szkolenia techniczne, zostaję instruktorem DSAT Tec Deep Instruktor, a w 2008 instruktorem DSAT Tec Trimix  Instruktor. PADI Staff Instruktor od 2000r.

O sobie

Na początku była pasja i fascynacja nurkowaniem, z pasji i uporu powstała strona www.nurkomania.pl. Strona  cały czas się rozwija i mam nadzieję pomaga wielu osobą poznać tajniki nurkowania. Moje zainteresowania to nurkowanie techniczne, jaskiniowe i fotografia podwodna. Fotografia podwodna to chyba najbardziej ulubiona dziedzina mojej podwodnej działalności. Nie jest prawdą, że dobry fotograf zrobi dobre zdjęcie dowolnym sprzętem, fotografia podwodna jest na tyle wymagająca, że dobry sprzęt jest tu niezbędny. Oczywiście nie gwarantuje wcale sukcesu, ale bardzo pomaga. Podwodnych fotografów zapraszam na stronę www.fotografiapodwodna.com

Jeżeli masz ochotę poznać część mojej wiedzy, zapraszam na stronę, prowadzę również kursy w systemie PADI i CMAS.

Poniżej kilka zdjęć z różnych nurkowań.

nurek

Ślubne zdjęcia pod wodą - zdjęcia zrobione w trakcie obozu szkoleniowego na wyspie Elbie

nurkowie

Nurkowie techniczne w jeziorze Attersee (Austria).

O czym przeczytasz w Nurkomanii

logo Nurkomania

NURKOMANIA to pewnie najlepsza Polska strona o nurkowaniu. Praktycznie jest to internetowy podręcznik nurkowania - znajdziesz tu wszystko co powinieneś/aś wiedzieć o nurkowaniu. Zapraszamy wszystkich, zakochanych w nurkowaniu i podwodnym świecie. Strona zawiera ponad 1000 stron i 10000 zdjęć dotyczących różnych form aktywności nurkowej. Przekonasz się, że nurkowanie niesie ze sobą smak przygody i fascynujących przeżyć.